Często zadawane pytania

Czym różni się wosk sojowy od parafinowego?

Wosk sojowy różni się przede wszystkim tym, że nie jest toksyczny, w przeciwieństwie do parafiny. Wosk sojowy jest produktem naturalnym, pozyskiwanym z ziaren soi. Po zbiorach są one oczyszczane, następnie otwierane, łuskane, a w kolejnym kroku są przerabiane na płatki, z których odsącza się olej. 


Głównymi zaletami jest jego bezpieczeństwo użytkowaniu - świece sojowe można palić przy dzieciach czy kobietach w ciąży, nie przeszkadzają również zwierzętom. Jest także biodegradowalny i wydajny - pali się nawet do 50% czasu dłużej od tradycyjnych świec parafinowych.

Jakie są dostępne opcje dostawy?

Współpracujemy z firmą InPost, dlatego możesz zamówić do paczkomatów lub odwiedzi Cię kurier InPost. Oferujemy także możliwość odbioru osobistego w Poznaniu. Oferujemy darmową wysyłkę zamówień powyżej kwoty 150 zł. 


Wysyłka zamówienia w przeciągu 2-4 dni roboczych.

Jak długo palą się świece sojowe?

Nasze świece sojowe palą się około 70 godzin, ponieważ wosk sojowy jest bardzo wydajny i spala się bardzo wolno. To, jak długo będzie paliła się świeca, zależy od tego, w jaki sposób będziesz ją użytkować. Do każdego zamówienia dołączamy instrukcję ze wskazówkami jak dbać o świecę. Wystarczy kilka drobnych rzeczy, które sprawią, że będziesz cieszyć się blaskiem i zapachem świecy przez długie godziny...

Czy pakujecie zamówienia na prezent?

Oczywiście. Jeśli życzysz sobie zapakowania świecy na prezent dla kogoś wyjątkowego, daj nam znać w komentarzu do zamówienia. Dołożymy wszelkich starań, aby oczarować obdarowywaną osobę! Nie użyjemy przy tym zbędnego plastiku - pakujemy nasze zamówienia wyłącznie w karton i papier, a do wypełniania paczek używamy biodegradowalnych chrupek. Mamy jedną Ziemię, dbamy o nią z całych sił.