DSC_8642.jpg

Dobry Wosk

Pomysł stworzenia Dobrego Wosku zrodził się w 2019 roku. Od zawsze interesowałam się zapachami i marzyłam o założeniu własnej firmy.

Postanowiłam wykorzystać moją wiedzę oraz to, co dobre z natury - wonne olejki eteryczne i wosk sojowy. Uwielbiam łączyć nowoczesność z tym, co jest już znane i dobrze sprawdzone... Takie są właśnie moje świece.

Każdy produkt tworzę własnoręcznie, co czyni je jeszcze bardziej unikatowymi. Sama stworzyłam własne kompozycje zapachowe, używając olejków najwyższej jakości. Wierzę w działanie aromaterapii. Zależy mi na tym, aby efekt stosowania był dla Ciebie odczuwalny. Chcę, abyś mogła się zrelaksować w pełni blasku świecy, przy pięknym zapachu.

Świece sojowe to coś, co szczerze kocham. Mogę obiecać, że Dobry Wosk to najwyższa jakość i czyste składy. To produkty w pełni wegańskie, less-waste i cruelty-free. Moją filozofią jest życie w zgodzie z naturą. 

Komunikuję się z Tobą najczęściej za pomocą kanałów social media, ale jeśli masz jakieś pytania, to nie wahaj się napisać. Jestem do Twojej dyspozycji. 

Ściskam,

Madzia