Pytania i odpowiedzi

Czym różni się wosk sojowy od parafinowego?

Wosk sojowy różni się przede wszystkim tym, że nie jest toksyczny, w przeciwieństwie do parafiny. Nie zawiera benzenu, toluenu i innych pochodnych ropy naftowej. Wosk sojowy jest produktem naturalnym, pozyskiwanym z ziaren soi. Po zbiorach, są one oczyszczane, otwierane, łuskane, a w kolejnym kroku przerabiane na płatki, z których odsącza się olej. Nasz wosk jest certyfikowany i pochodzi ze zrównoważonych upraw znajdujących się na ternie Unii Europejskiej. 

Głównymi zaletami naszego wosku jest jego bezpieczeństwo użytkowaniu - świece sojowe można palić przy dzieciach, kobietach w ciąży oraz zwierzętach. Wosk sojowy jest biodegradowalny i niezwykle wydajny - pali się nawet do 50% czasu dłużej od tradycyjnych świec parafinowych! 

 

Jak długo palą się świece sojowe?

Nasze świece sojowe z linii BASIC (350 ml) palą się około 70 godzin, ponieważ wosk sojowy jest niezwykle wydajny i spala się bardzo wolno. To, jak długo będzie paliła się świeca, zależy od tego, w jaki sposób będziesz ją użytkować.

Do każdego zamówienia dołączamy instrukcję ze wskazówkami jak dbać o swoją świecę. Wystarczy zapamiętać kilka drobnych rzeczy, które sprawią, że będziesz cieszyć się blaskiem i zapachem świecy przez długie godziny...

 

Czy pakujecie zamówienia na prezent?

Oczywiście. Jeśli życzysz sobie zapakowania świecy na prezent dla kogoś wyjątkowego, daj nam znać w komentarzu do zamówienia. Dołożymy wszelkich starań, aby oczarować obdarowywaną osobę! Nie użyjemy przy tym zbędnego plastiku - pakujemy nasze zamówienia wyłącznie w karton i papier, a do wypełniania paczek używamy biodegradowalnych chrupek. Czasem zdarza się, że używamy kartonów i wypełniaczy, które trafiły do nas już wcześniej wraz z zamówieniami półproduktów. Używamy ich jednak tylko w przypadku, gdy nie zaznaczyłaś/eś wyraźnie, że oczekujesz opakowania prezentowego. 

Mamy jedną Ziemię, dbamy o nią z całych sił.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl